Cześć i chwała Bohaterom!

Dziś – 1 marca, przypada ustanowiony przez Sejm Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Żołnierzach podziemia zbrojnego, którzy po tzw. wyzwoleniu w 1945 roku walczyli dalej, tym razem z sowieckim okupantem.

W całej Polsce organizowane są obchody, a wszystko to jest oddolną inicjatywą organizowaną przez środowiska kibicowskie i patriotyczne… Naszym obowiązkiem jest maszerować dziś w Częstochowie, aby oddać cześć i chwałę Bohaterom – zwłaszcza teraz, gdy redaktor Blumsztajn zawoalowanie opluwa “chłopców z lasu”, a Palikot mówi o wyrzeczeniu się polskości.

Teraz, kiedy od kilkunastu lat środowiska narodowe upamiętniają Bohaterów walczących z komunistycznym okupantem, i cała Polska dowiedziała się o ich istnieniu i poświęceniu, czytamy w reżimowych mediach, że zawłaszczamy to święto i wykorzystujemy Ich pamięć by prezentować nasze treści. A gdzie byli wtedy redaktorzy tych mediów? 40 lat temu opluwali NSZ, 10 lat temu o nich milczeli, teraz opluwają nas, bo chcemy pamiętać….

Zapraszam wszystkich gorąco na obchody dzisiejszych uroczystości – tych, których oczywiście miasto nie wymieniło jako oficjalnych!